Sprawdź naszą Silopol Płock Sp. z o.o. usługi

Świadczymy usługi w zakresie magazynowania produktów rolnych (pszenica, pszenżyto, żyto, kukurydza, owies, rzepak), produkty sypkie, takie jak mąki, przeznaczone do spożycia przez ludzi oraz produktów paszowych na warunkach uzgodnionych między stronami umowy. Na życzenie możemy zaakceptować własne przechowywanych towarów, dla których płatność jest data określona przez dostawcę. Towary składowane luzem lub na paletach w magazynach potwierdzone w Płocku i Oporowie.
Bierzemy pełną odpowiedzialność za towary przechowywane w sposób, który nie powoduje pogorszenia jego właściwości. Za każdym razem, jakość towarów przyjętych do przechowywania, podczas magazynowania i dystrybucji oraz sprawdzone przez specjalistyczne laboratorium. Na wniosek wykonawców świadczymy usługi czyszczenia ziarna.
Prowadzimy skup i sprzedaż zbóż. Skupujemy zboże i zużycie paszy od producentów rolnych w ramach obowiązujących względem stacji kupujących. Obrót ziarna odbywa wszystkie lata przez punkt w skup Płocku i magazyn Oporowo. Ilość, parametry jakościowe, zakupu i cena sprzedaży są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości transakcji i właściwości produktu. Specjalizujemy się w sprzedaży produkcji rolnej.

Magazynowanie produktów rolnych

Prowadzimy skup i sprzedaż zbóż

Skupujemy zboże i zużycie paszy

Silopol Płock Sp. z o.o. jest regionalnym przedstawicielem wapna elektrowniach Grupy Lhoist w sprzedaży nawozów tlenku i węglanu wapnia.Pełna gama nawozów: potas, azot, fosfor, wapń, jest wystawiona na sprzedaż przez rynek oraz magazyn w Oporów Oprócz nawozów, magazyn w Oporów oferuje do sprzedaży węgla do celów grzewczych i materiałów budowlanych. Przy zakupie rolnej można skompensować zastrzeżeń w ilości równoważnej do tej dostarczonej ziarna.
Silopol Płock Sp. z o.o. oferuje długoterminową współpracę w zakresie produkcji i dostawy rzepaku pod względem zamówień produkcyjnych. W ramach kontraktów spodziewamy ostatecznie dostarczyć produkuje się nasiona i nawozy, prowadzenie promocji szkoleń w produkcji rzepaku przeprowadzania szkoleń awans w produkcji rzepaku, korzystanie z usług rolniczych technicznych i mechanicznych. Zobowiązujemy się, aby otrzymać ziarno i regulowania płatności za zakupiony materiał na czasie i na warunkach określonych w umowie umowy. Dodatkowo, dla zainteresowanych, oferujemy usługi suszenia ziarna, dzięki suszarni o pojemności 50 T. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny.